operator produkcji, krapkowice

lokalizacja
krapkowice, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,800 - 3,400 PLN / M-C

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667890038
numer referencyjny
/688/04/2021/BS - 69885

opis stanowiska

Chcesz się rozwijać zawodowo, a może stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Już dzisiaj zrób coś dla siebie - obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość!

Dla międzynarodowej firmy z branży automotive w Kluczbork, poszukujemy operatorów produkcji.

Panie i Panowie, zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość uzyskania podwyżki po okresie próbnym (ok. 3 m-cy)
  • praca na długi okres czasu i realna możliwość rozwoju
  • dobre warunki pracy; sterylne warunki oraz klimatyzacja w hali produkcji
  • bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa)
  • praca w systemie 3-zmianowym

zadania

  • proste prace manualne (praca do przyuczenia)
  • kontrola jakości produktów

oczekujemy

  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy
  • gotowość do pracy systemie 3-zmianowym

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami!