operator produkcji, mszczonów

lokalizacja
mszczonów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

damian bożek+48 501331556
numer referencyjny
/637/10/2018/DB - 54776

opis stanowiska

Jeśli interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się firmie, dla światowego lidera w branży zamków błyskawicznych, chcesz się doskonalić i zdobyć nowe doświadczenie jako pracownik produkcji - ta oferta jest idealna dla Ciebie

oferujemy

  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
  • bardzo atrakcyjna stawka godzinowa 16 zł/h/brutto + premia!
  • Umowa o pracę tymczasową - ubezpieczenie, składki ZUS
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

zadania

  • obsługa maszyn do produkcji
  • pakowanie wyrobów
  • przenoszenie / przewożenie wyrobów (transport ręczny)
  • weryfikacja jakości (m.in. rozpoznawanie barwy)
  • kontrola ilości
  • pobieranie materiałów do produkcji z regałów (praca na wysokości do 3 metrów)
  • obsługa wózka widłowego (nieobowiązkowe)

oczekujemy

  • zmysł techniczny
  • gotowość do pracy zmianowej 6-14, 14-22.
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane jednak nie obowiązkowe)

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "nazwa stanowiska" na numer 501-331-556 a my oddzwonimy.