operator produkcji, nowa ruda

lokalizacja
nowa ruda, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

kinga szynkowska+48 605305909
numer referencyjny
/172/03/2019/KS - 57338

opis stanowiska

Zostań pracownikiem w międzynarodowej firmie produkcyjnej i ciesz się z pracy w Twojej okolicy! Ważna jest dla Ciebie miła atmosfera w miejscu pracy? Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś !

oferujemy

  • początkowo zatrudnienie przez Randstad na umowę o pracę na czas określony
  • pierwsza umowa na 3 miesiące
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie
  • stawka godzinowa 18,50 brutto za godz plus premie
  • nadgodziny wypłacane w systemie miesięcznym
  • dofinansowanie do posiłków
  • przyjazne środowisko pracy i przede wszystkim dobra atmosfera
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)

zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie i wykładanie detali produkcyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia na produkcji lub kontroli jakości
  • nastawienia na stabilne zatrudnienie
  • motywacji oraz gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Nowa Ruda” z Twoim imieniem pod numer telefonu 607148484, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.