operator produkcji, nysa

lokalizacja
nysa, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna zembik+48 667800881
numer referencyjny
/504/03/2021/AZ - 68959

opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji i szukasz nowych wyzwań zawowodych ta oferta jest dla Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, Pracowniczy Plan Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, karta sportowa)
  • praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

zadania

  • obsługa, monitorowanie i kontrola linii produkcyjnej
  • nadzór nad realizacją i obsługa systemów procesu produkcyjnego
  • dostawa surowców, półproduktów i gotowych towarów w obszarze produkcyjnym.
  • obsługa urządzeń, np. wózki widłowe, podnośniki, itp.
  • utrzymanie porządku zgodnie ze standardami 5S oraz wymaganiami BHP
  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, inspekcji oraz dokumentacji procesowej

oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym.
  • wykształcenie średnie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office)
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność przestrzegania rygorystycznych zasad i procedur dotyczących procesu produkcyjnego
  • pozytywne nastawienie