operator produkcji, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667 890 038
numer referencyjny
/54/09/2020/KK - 65350

opis stanowiska

Cenisz sobie możliwość wyboru? Już dziś zdecyduj w jakiej lokalizacji Opola, za jakie wynagrodzenie i w jakim systemie czasu pracy chcesz pracować.

Aplikuj, zadzwoń lub przyjdź do biura Randstad w Opolu - ul. Horoszkiewicza 2B.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • stałą pracę na pełen etat
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • wynagrodzenie zasadnicze (pełne składki ZUS i płatne urlopy) +premie i dodatki
  • długotrwałą współpracę i możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez zakład
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, karta zniżkowa do punków w partnerskich)

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej: prace montażowe lub obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie 3 - zmianowym bądź w pełnym wymiarze godzin na jedną zmianę
  • chęci długotrwałej współpracy
  • pozytywnego nastawienia :)