operator produkcji, piekary śląskie

lokalizacja
piekary śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

renata śliwa+48 607407508
numer referencyjny
/225/04/2019/RŚ - 58575

opis stanowiska

Szukasz pracy przy produkcji na dwie zmiany (6-14, 14-22)? Interesuje Cię praca od zaraz? Mam dla Ciebie świetną ofertę! Poszukuję operatorów produkcji dla jednego z największych producentów opakowań z tworzyw sztucznych.

Praca w Piekarach Śląskich.

Praca jest na wyciągnięcie ręki - dobry dojazd z Piekar Śląskich i Bytomia.

Aplikuj na to ogłoszenie lub zadzwoń - 501 331 571. Nie czekaj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 15 zł/h brutto
  • wypłata zawsze na czas (do 10. dnia miesiąca)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, odprowadzane składki)
  • platformę Randstad+ (możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej i karty sportowej po okazyjnych cenach)

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości wytworzonego produktu
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych

oczekujemy

  • chęci do pracy i dyspozycyjności od zaraz
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • staranności
  • poczucia obowiązku