operator produkcji, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna czeszejko+48 669969866
numer referencyjny
/242/11/2018/JC - 55087

opis stanowiska

Chcesz zdobyć pracę od zaraz? Masz dość siedzenia w domu? Zgłoś się do Randstad - mamy pracę od zaraz!

W zależności od Twojego dotychczasowego doświadczenia, zaproponujemy Ci pracę na stanowisku: Operator produkcji/magazynier.

Miejsce pracy: Piła

oferujemy

  • umowę tymczasową z możliwością kontynuacji zatrudnienia stałego u Klienta (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę godzinową z dodatkiem za pracę w godzinach nocnych i dodatkiem 20% w przypadku podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym,
  • pakiet benefitów: karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna, platforma benefitowa,
  • opiekę konsultanta

zadania

  • montaż produktów oświetleniowych,
  • pakowanie i kontrola jakości,
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • sumienności w wykonywaniu powierzanych obowiązków,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych oraz chęć podjęcia pracy na dłużej, będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez formularz, kontakt telefoniczny lub SMS o treści "PRACA" pod numer 669 969 866