operator produkcji, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna janowska+48 501 331 571
numer referencyjny
/157/07/2019/JJ - 59413

opis stanowiska

hej! czy wiesz, że:

zieleń odciąża wzrok, a czerwień pobudza kreatywność? – kolory, którymi otaczamy się w pracy wpływają na nasze samopoczucie. Mogą sprawić, że będziemy odczuwać radość, mogą nas wyciszyć i pobudzić koncentrację.

Mamy dla Ciebie pracę z kolorami ! Pracę w drukarni.

Wyślij swoje CV już dziś! Albo zadzwoń - 501 331 571 - czekamy na Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - w pełni odprowadzane składki i płatny urlop
  • atrakcyjna podstawa godzinowa + premia uznaniowa
  • transport pracowniczy (Chorzów->Świętochłowice->Ruda Śląska) - bezpłatny!
  • praca od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w nadgodzinach )
  • pełne wdrożenie i szkolenia
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • platformę Randstad+ - możliwość wykupienia karty na siłownię i prywatnej opieki medycznej w okazyjnych cenach

zadania

  • praca przy maszynie drukarskiej
  • pracę manualne
  • wstępna kontrola jakości nadruków
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • praca na III zmiany od poniedziałku do piątku

oczekujemy

  • chęci rozwoju
  • dyspozycyjności do pracy na III zmiany - brak możliwości wyboru zmiany
  • motywacji do pracy
  • cierpliwości
  • umiejętności pracy w grupie
  • poczucia obowiązku w stosunku do wykonywanej pracy