operator produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika janiszek+48 697102538
numer referencyjny
/1001/10/2017/DJ - 47981

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy i jest liderem w branży automotive w produkcji siedzeń samochodowych. Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie.

Super dojazd z Bytomia i okolic. (autobus lini 42)

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (średnio 3700 brutto w zależności od systemu pracy i działu ) ,
  • wypłata zawsze na czas,
  • umowa o pracę tymczasowa ( odprowadzane składki, płatne zwolnienia chorobowe i urlop )
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • możliwość nabycia karty sportowej i prywatnej opieki medycznej,
  • coroczne pikniki i paczki mikołajkowe,
  • premie uznaniowe.
  • dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola jakości,
  • współpraca z innymi stanowiskami pracy,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy

  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym lub 3 zmianowym ( to TY decydujesz ! )
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.