operator produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/403/10/2018/MS - 54571

opis stanowiska

Szukasz pracy która rozwinie twoje umiejętności? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Daj sobie szansę na lepszą pracę - Aplikuj!

Dołącz do grona pracowników firmy produkującej fotele samochodowe i rozpocznij pracę na stanowiskach: operator produkcji-mechanik!

oferujemy

  • 6-miesięczny okres szkoleniowy- wszystkiego Cię nauczymy!
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wzrost wynagrodzenia wraz z ilością przepracowanych godzin
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość rozwoju i podjęcia długofalowej współpracy w firmą
  • pracę w systemie zmianowym
  • pakiet benefitów Randstad PLUS- m.in karta sportowa, prywatna opiekę medyczną
  • dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce

zadania

  • utrzymanie sprawności maszyn produkcyjnych
  • naprawa urządzeń
  • usuwanie bieżących awarii
  • ulepszanie i modyfikacja maszyn wytłaczających elementy
  • praca manualne

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego, mile widziane średnie techniczne
  • znajomości rysunku technicznego( możliwość wzięcia udziału w szkoleniu doszkalającym)
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym

Nie czekaj! Prześlij CV lub zadzwoń!