operator produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna janowska+48 501331571
numer referencyjny
/81/04/2020/JJ - 64391
klient
Adient Seating Poland Sp. z o.o.

opis stanowiska

Chcesz pracować u światowego lidera branży automotive w Siemianowicach Śląskich?

Mamy dla Ciebie pracę!

(dojazd z Bytomia i okolic autobusem linii 42)

Aplikuj już dziś lub zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu pod przyciskiem "zadzwoń"- porozmawiajmy!

oferujemy

  • wypłata zawsze na czas
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatne zwolnienia chorobowe i urlop)
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu socjalnego: m.in. opieki medycznej i karty sportowej
  • coroczne pikniki i paczki mikołajkowe
  • premie uznaniowe za frekwencję i wydajność
  • dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • współpraca z pracownikami na innych stanowiskach pracy
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym – Ty wybierasz!
  • dokładności i zaangażowania w wykonywaną pracę