operator produkcji, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,700 - 2,800 PLN / M-C

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata bajer+48 697 800 653
numer referencyjny
/257/03/2019/ER - 57292
klient
CARGOTEC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN

opis stanowiska

Masz umiejętności techniczne? Nowoczesne narzędzia zachęcają Cię do pracy? Chcesz pracować u lidera w dziedzinie przeładunku drogowego?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Obecnie dla HIAB - światowego lidera w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług i rozwiązań połączonych cyfrowo.

Poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER

oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 3-miesięczny okres próbny, a następnie stałe zatrudnienie u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z pakietem premii,
  • smaczne, domowe obiady na stołówce
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, platforma rabatowa)
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • pakiet szkoleń specjalistycznych
  • pracę z nowoczesnym sprzętem

zadania

  • Montowanie żurawi przeładunkowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości montowanych urządzeń,
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn, testowanie gotowych maszyn,
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • motywacji do pracy i chęci podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
  • wykształcenie mechaniczne/ techniczne
  • zainteresowania majsterkowaniem
  • doświadczenie montażu i/lub naprawie urządzeń mechanicznych,
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

Zainteresowany?

Wystarczy tylko, że wyślesz nam sms o treści "PRACA" pod numer 667580075

A na pewno skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie.