operator produkcji, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

maja pałkowska+48 693074693
numer referencyjny
/216/02/2019/MP - 56670

opis stanowiska

Czy chcesz dołączyć do zespołu nowego pracodawcy w Tczewie?

Czy chcesz pracować w firmie, której zależy?

Czy chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty poprawiające jakość życia?

Nasz Klient, Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty Etac mają jedną wspólną rzecz - są najlepsze w aspekcie jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa jakie rynek może zaoferować. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Etac oferuje pełne wyzwań zawodowych, dynamiczne i nastawione na współpracę środowisko pracy.

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy
  • pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji)
  • liczne szkolenia (w tym zagraniczne)
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • montaż sprzętu rehabilitacyjnego
  • przestrzeganie wymagań jakościowych podczas procesu produkcji i montażu
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych w procesie produkcyjnym
  • obsługa niezbędnych narzędzi, urządzeń i maszyn zgodnie z obowiązującymi standardami

oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • wykształcenia technicznego (min. zawodowe: elektroniczne, elektryczne, mechaniczne) - warunek konieczny
  • doświadczenia w pracy z systemami jakości
  • znajomości rysunku technicznego
  • zdolności manualnych
  • inicjatywy i proaktywności
  • komunikatywności
  • otwartości