operator produkcji, trzcianka

lokalizacja
trzcianka, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

beata bukowska+48 603500516
numer referencyjny
/527/10/2018/LL - 54685

opis stanowiska

Pracuj w prężnie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w

obróbce aluminium. Zapewnij sobie płynność finansową, stałość i

stabilność zatrudnienia. Już dziś dołącz do zespołu.

oferujemy

• umowę o pracę tymczasową, płatne składki ZUS i urlop wypoczynkowy,

• możliwość zatrudnienia stałego u Klienta w przypadku "wykazania się

i zaangażowania" na stanowisku pracy,

• wynagrodzenie ok 2500 zł brutto, możliwość wypracowania dodatkowej

premii za zaangażowanie, płatne nadgodziny (50% i 100%), dodatek za

pracę w nocy i w systemie 4 brygadowym,

•praca w systemie III zmianowym lub 4 brygadowym,

• premia frekwencyjna za przepracowany pełny miesiąc,

• komplet odzieży ochronnej,

• przeszkolenie i miłą atmosferę pracy.

zadania

• praca przy pakowaniu profili i relingów aluminiowych,

• praca przy obróbce i pakowaniu detali aluminiowych,

• montaż i demontaż profili aluminiowych,

• praca na maszynach CNC, piłach

• przeprowadzanie kontroli jakości profili aluminiowych,

• zakładanie i zdejmowanie profili aluminiowych z wieszaków, na

których były poddawane procesowi anodowania,

• obróbka powierzchniowa profili i detali aluminiowych

oczekujemy

• zaangażowania i chęci do pracy,

• dyspozycyjności, odpowiedzialności i punktualności,

• umiejętności pracy w zespole,

• gotowości do podjęcia pracy w systemie III zmianowym lub 4 brygadowym.

  • zadzwoń na numer 603 500 516,
  • aplikuj przez FORMULARZ.