operator produkcji, wałbrzych

lokalizacja
wałbrzych, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,600 - 4,000 PLN / M-C

liczba wakatów
150
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

kamila kaczmarek+48 667500084
numer referencyjny
/393/09/2019/ML - 60662
klient
LG Chem Wrocław Energy sp. z o.o.

opis stanowiska

Pracuj krócej w miesiącu! Zarabiaj więcej! Teraz możesz, dzięki ofercie pracy w LG Chem w

Biskupicach

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3400 + premie !
  • możliwość rozwoju i awansu
  • udział w szkoleniach wdrażających
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do dwudaniowych obiadów
  • nauczymy Cię wszystkiego jeśli tylko chcesz rozwijać się zawodowo
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT z dolnego śląska z ponad 50 przystanków m.in.: Głuszyca, Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bielawa, Nowa Ruda, Dzierżoniów, Strzegom,Kłodzka

zadania

  • obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami
  • obsługa komputera/ paneli dotykowych
  • realizacja planu produkcyjnego
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów

oczekujemy

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA WROCŁAW” z Twoim imieniem pod numer telefonu  667 500 084, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.