operator sklejarki, wysogotowo

lokalizacja
wysogotowo, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

nina ziętek+48 667800951
numer referencyjny
/141/09/2020/NZ - 65433

opis stanowiska

Poszukujesz pracy od poniedziałku do piątku? Chciałbyś mieć wolne weekendy? Masz doświadczenie w pracy na produkcji i chciałbyś je wykorzystać? Mamy dla Ciebie pracę! Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • pracę na trzy zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop)
  • wynagrodzenie podstawowe 27,50 zł brutto/h (około 4620 zł brutto miesięcznie)
  • możliwość uzyskania podwyżki po kilku miesiącach pracy
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)
  • opiekę specjalisty Randstad

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (sklejarka)

oczekujemy

  • zaangażowania i sumienności
  • doświadczenia w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • gotowości do podjęcia pracy w trybie III zmianowym