operator suwnicy/magazynier, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra niedźwiedź+48 Kostecka
numer referencyjny
/627/04/2021/AN - 69830

opis stanowiska

masz doświadczenie pracy w magazynie oraz uprawnienia do obsługi suwnicy, a równocześnie cenisz sobie kontakt z klientem? lubisz organizować swój czas pracy i być odpowiedzialnym za procesy operacyjne? chcesz pracować w znanej firmie z branży hutniczej? Nie czekaj, aplikuj - mamy dla Ciebie pracę w Lublinie!

oferujemy

  • zatrudnienie w znanej firmie z branży hutniczej na terenie Lublina
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, ubezpieczenie, w pełni oskładkowana)
  • pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w systemie I-zmianowym
  • wynagrodzenie od 3300zł/brutto mc + 10% premii

zadania

  • aktywny kontakt z klientem oraz realizacja zamówień produktów z branży hutniczej
  • obsługa zamówień i gospodarki magazynowej
  • stała obsługa suwnicy z poziomu 0 oraz wózka widłowego
  • obsługa programów związanych z gospodarką magazynową

oczekujemy

  • uprawnień UDT na suwnice z poziomu 0
  • uprawnień UDT obsługi wózków widłowych kat. I lub II WJO
  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe
  • doświadczenie pracy z gospodarką magazynową jest dodatkowym atutem
  • dynamicznej i komunikatywnej osobowości