operator technik / stałe zatrudnienie, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

dagmara szatkowska+48 607 208 903
numer referencyjny
/642/10/2018/DS - 54780

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży spożywczej, zakładu produkcyjnego Mondelez International, który każdego dnia z pasją tworzy czekoladowe przekąski, szukamy osób na stanowisko OPERATOR TECHNIK.

Miejsce pracy - Bielany Wrocławskie

oferujemy

·        zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, w renomowanej, międzynarodowej firmie

·        możliwości rozwoju i awansu

·        stabilne warunki zatrudnienia

·        atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny ( bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny, dofinansowana karta multisport)

·        premię miesięczną

·        bezpłatny transport z wybranych miejscowości, m. in. Wrocław, Bielawa, Dzierżoniów, Strzelin, Ziębice, Niemcza i inne

zadania

·        prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami

·        współpraca z Działem UR w zakresie działań prewencyjnych i remontowych

·        przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych

·        bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń

·        bieżąca ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych

·        diagnostyka, regulacje i ustawienie usterek maszyn, prace modernizacyjne

oczekujemy

·        wykształcenia technicznego, preferowane mechaniczne

·        min. rocznego doświadczenia w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych

·        znajomości podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office

·        umiejętności czytania instrukcji technicznych

·        umiejętności diagnozowania awarii i naprawy maszyn i urządzeń

·        umiejętności pracy w zespole

·        książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia

·        dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym, trzyzmianowym