operator tlenowni, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marcin bielecki+48 667 961 768
numer referencyjny
/461/04/2021/MB - 69669

opis stanowiska

Skoro już tu jesteś to pewnie myślisz o zmianach. Interesuje Cię stabilne zatrudnienie poparte atrakcyjnymi zarobkami? W dodatku jesteś osobą zmotywowaną i nastawioną na cele? Masz doświadczenie w obszarze produkcji bądź służbach utrzymania ruchu? Dla naszego klienta poszukujemy właśnie takich pracowników. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś. Wystarczy tylko przesłać nam swoje CV. Jesteśmy tu dla Ciebie.

oferujemy

  • umowę o pracę,
  • benefity w postaci opieki medycznej (Luxmed), kartę Multisport,,
  • służbowy sprzęt (laptop oraz telefon),
  • praca w systemie czterozmianowym.

zadania

  • wsparcie sterowania procesem technologicznym w ASU,
  • obsługa instalacji poprzez system sterowania procesem,
  • nadzór i bieżąca kontrola pracy maszyn i urządzeń w zakładzie,
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjno-remontowych urządzeń,
  • nadzór nad prawidłowym tankowaniem cystern,
  • prowadzenie wymaganych zapisów w raportach odnośnie wykonywanej pracy,
  • prowadzenie dokumentacji po serwisowej oraz raportowanie do systemu EAM i CBM.

oczekujemy

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: mechanika, chemia),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia energetyczne, kierowanie wózkiem widłowym, obsługa urządzeń dźwigowych dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
  • znajomość systemu SRM/SAP - będzie dodatkowym atutem,