operator urządzeń ->darmowy dojazd/praca na dłużej, działdowo

lokalizacja
działdowo, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

judyta wolińska+48 667961678
numer referencyjny
/666/03/2021/JW - 69144

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń? Chcesz brać udział w realizacji międzynarodowych zleceń w branży perfumeryjnej i kosmetycznej? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę 3-zmianową, w systemie 4-brygadowym
  • wynagrodzenie podstawowe + premię

zadania

  • obsługa automatów szklarskich IS, w tym przeprowadzanie kontroli, usuwanie wad i awarii;
  • utrzymywanie procesu produkcyjnego wg ustalonych standardów;
  • kontrolowanie wydajności produkcji i usuwanie zauważonych wad wyrobów;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem produkcji szkła;
  • stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu.

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego;
  • min. 2 letniego doświadczenia w obsłudze maszyn i urządzeń;
  • gotowości do pracy zmianowej;
  • zorientowania na wynik, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu.