operator urządzeń przeładunkowych, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/223/10/2018/PP - 54398

opis stanowiska

Szukasz pracy w której możesz rozwijać swoje kompetencje? Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy? Nie masz lęku wysokości? Praca idealna dla Ciebie! Nie czekaj- wyślij do Nas swoje CV

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie 3000 brutto + do 35% premii miesięcznej
  • wczasy pod gruszą w wysokości 2000 brutto
  • becikowe w wysokości 1000 brutto
  • dofinansowanie do nauki - 600 brutto/ rok
  • premia za polecenie - 1000 brutto
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę od zaraz

zadania

  • przeładunek kontenerów z pociągów i samochodów przy użyciu suwnicy bramowej bądź żurawia samojezdnego

oczekujemy

  • minimum wykształcenia zawodowego
  • doświadczenia w pracy ze sprzętem przeładunkowym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z surowcami z kabiny
  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym
  • uprawnienia na wózek widłowy