operator urządzeń przeładunkowych, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/270/10/2019/PP - 61042

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku operatora urządzeń? Szukasz pracy pełnej wyzwań oraz nie masz lęku wysokości? Mamy dla Ciebie pracę idealną! Nie czekaj-wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowe o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 brutto
  • do 35% brutto premii miesięcznej
  • wczasy pod gruszą- 2000 brutto (przy 14-dniowym urlopie)
  • becikowe 1000 brutto
  • dofinansowanie do nauki 600 brutto na rok
  • dodatek za rekomendacje 1000 brutto
  • pracę w systemie 4- brydagowym
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • przeładunek kontenerów z pociągów i samochodów przy użyciu suwnicy bramowej bądź żurawia samojezdnego

oczekujemy

  • minimum wykształcenia zawodowego
  • doświadczenia w pracy ze sprzętem przeładunkowym
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy