operator – warsztat budowy wyposażenia produkcyjnego, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta nicpoń+48 785 540 474
numer referencyjny
/313/04/2021/KZ - 69525

opis stanowiska

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta firmy SCANIA PRODUCTION SŁUPSK poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku operatora - warsztat budowy wyposażenia produkcyjnego.

oferujemy

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
  • możliwość długofalowej współpracy(PIERWSZA UMOWA NA 3 MIESIĄCE!),
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy).

zadania

  • budowa wyposażenia produkcyjnego,
  • tworzenie koncepcji wyposażenia produkcyjnego,
  • współpraca z działem projektowania,
  • współpraca z działem produkcji na etapie tworzenia koncepcji rozwiązań,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • promowanie bezpiecznej kultury pracy w zgodzie z wartościami firmy i przepisami prawa w obszarze: BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.

oczekujemy

  • podstawowej umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętności obsługi narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz narzędzi pneumatycznych,
  • podstawowej znajomość pakietu MS Office,
  • bycia osobą komunikatywną, kreatywną, a także zaangażowaną.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca operator Słupsk" pod numer telefonu  501 331 944 oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!