operator wózka poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
22.00 - 26.70 PLN za godzinę

liczba wakatów
9
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia zaręba+48 693470038
numer referencyjny
/377/01/2020/JK - 62342

opis stanowiska

Poszukujesz pracy jako operator wózka widłowego? Posiadasz uprawnienia UDT?

Interesuje Cię konkurencyjne wynagrodzenie? Zarób z nami najwięcej w regionie!

Aplikuj już dziś i otwórz się na nowe możliwości!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny ZUS i urlop wypoczynkowy)
  • pracę w systemie 4 Brygadowym
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wysokie zarobki do 4600 zł brutto/miesięcznie
  • Pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową OK System )
  • możliwość korzystania ze sklepiku pracowniczego z rabatami nawet do 70% na produkty takich marek jak Lipton, Magnum, Carte D'or, Hellmans, Amino, Dove, Cif i inne
  • teraz również sklep firmowy online z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce!
  • bezpłatny transport do pracy
  • dostęp do bezpłatnego parkingu na terenie firmy

zadania

m.in.

• zaopatrywanie stanowisk produkcyjnych w materiały

• dbanie o systematyczny odbiór palet z wyrobem gotowym ze stanowisk kompletacji

• prace magazynowe

oczekujemy

• książeczki sanitarno- epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia

• aktualnych dokumentów UDT potwierdzających uprawnienia na wózki widłowe

• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Dołącz do Naszego zespołu już dziś! Aplikuj lub skontaktuj się z nami wysyłając SMS o treści "praca" na numer tel. 693 470 038.