operator wózka widłowego, bez doświadczenia, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

dominika janiszek+48 697102538
numer referencyjny
/828/10/2017/DJ - 47792

opis stanowiska

Dla naszego klienta lidera w branży automotive z Siemianowic Śląskich, poszukujemy operatorów wózków widłowych/ wydawców magazynowych.

Masz uprawnienia na wózek widłowy i marzy ci się praca na trzy zmiany ? Super ! Przyjdź do nas jesteśmy tuż obok i mamy dużo do zaoferowania :) Brak doświadczenia też nie jest dla nas problemem.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( premia produkcyjna do 800 zł )
  • wypłata zawsze na czas
  • umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • dogodne warunki pracownicze
  • możliwość nabycia karty sportowej i prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce
  • coroczne pikniki i paczki mikołajkowe
  • premie uznaniowe

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • współpraca z działami produkcyjnym
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • zdolność manualnych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi