operator wózka widłowego [rekrutacja prowadzona online], bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia bona+48 603401106
numer referencyjny
/951/10/2017/WPbarbara wyso - 47915

opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy Unilever w Bydgoszczy, poszukujemy pracowników na stanowisko - operator wózka widłowego - magazynier

oferujemy

- stawkę na start od 16.50 zł brutto – możliwość podwyżki uzależniona od jakości pracy,

- atrakcyjne premie za pracę w systemie czterobrygadowym (ok.700 zł brutto),

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu),

- pracę w bezpiecznych warunkach,

- możliwość zakupów w sklepiku zakładowym (atrakcyjne ceny produktów marki Unilever, np. Domestos, Rexona, Lipton itd.),

- parking firmowy/dogodny dojazd komunikacją miejską,

- pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%).

zadania

- transport materiałów z/do wyznaczonego miejsca,

- uzupełnianie opakowań do podajników,

- obsługa wózkiem widłowym regałów paletowych,

- obsługa maszyn i urządzeń (owijarki palet, rampy załadunkowe).

oczekujemy

- uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych,

- gotowości do pracy trzyzmianowej,

- umiejętności pracy w zespole.