operator wózka widłowego unilever, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

anna chojnacka+48 697 171 105
numer referencyjny
/476/09/2018/AR - 54089

opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym lub chcesz je zdobyć?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy !

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści „PRACA”

pod numer 697171105- oddzwonimy.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

Miejsce pracy: Katowice Szopienice

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę godzinową i premie,
  • pracę dla lidera w branży produkcji spożywczej,
  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta,
  • benefity: paczki okolicznościowe z produktami firmy, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

zadania

  • praca w magazynie dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej,
  • obsługa wózka widłowego,
  • praca w systemie zmianowym.

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny),
  • dyspozycyjność.