operator wózka widłowego w centrum logistyki amazon, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

joanna biederman+48 224 544 444
numer referencyjny
/230/07/2020/JB - 64603

opis stanowiska

Pracuj w centrum logistyki Amazon z Randstad - autoryzowanym partnerem rekrutacyjnym. Aplikuj na stanowisko operator wózka widłowego w Łodzi. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 20 zł/godz. + 4 zł/godz.*, bezpłatny transport, miłą atmosferę pracy i liczne benefity socjalne.

Zainteresowany? Spotkaj się z naszym konsultantem online, sprawdź co możemy Ci zaoferować i zdobądź nową pracę bez wychodzenia z domu!

Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem - wspólnie z Amazon dbamy o to by Twoja praca była bezpieczna.

oferujemy

  • stawkę 20 zł/godz. brutto + 4 zł/godz brutto*
  • premie do 15% uzależnione od obecności i wyników zespołu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio przez Amazon
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie na życie AVIVA oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowania do szkoleń i kursów w ramach programu ‘’Postaw na swój Rozwój’’
  • bogatą ofertę świadczeń socjalnych (np. bony świąteczne)
  • perspektywę długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego
  • pracę na atrakcyjnym grafiku - 4 dni w tygodniu po 10 godzin
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające
  • bezpłatny transport pracowniczy
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego bez względu na Twój udokumentowany staż pracy
  • smaczny posiek w trakcie pracy za 1 zł

zadania

  • praca przy użyciu skanera ręcznego i wózka widłowego
  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

oczekujemy

  • aktualnych uprawnień UDT na wózek widłowy kategorii 1WJO lub 2WJO
  • pozytywnego nastawienia i orientacji na dobre wyniki w zakresie wydajności i jakości pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna)
  • dobrej kondycji fizycznej
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr +48 224 544 444 - weź udział w spotkaniu on-line!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Amazon Fulfillment Center.

*4 zł/godz. brutto obowiązuje jako dodatek do podstawowego wynagrodzenia od 08.11 do 26.12. 2020 i jest wypłacany tylko za przepracowane godziny.