operator wózka widłowego (wysoki skład), robakowo

lokalizacja
robakowo, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

nina ziętek+48 667800951
numer referencyjny
/139/09/2020/NZ - 65431

opis stanowiska

Szukasz pracy na wózkach widłowych? Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego przy wysokim składowaniu? Ważne jest dla Ciebie by pracować w miejscu, gdzie panuje porządek a pracodawca skrupulatnie dba o bezpieczeństwo i higienę pracy? Mamy pracę idealną dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat (opłacany ZUS, prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego)
  • stabilne zatrudnienie i realne szanse stałej umowy bezpośrednio u Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie III zmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 3750 zł
  • dodatkowo do 400 zł brutto premii uznaniowej
  • pracę w zespole osób ceniących dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Pakiet Randstad Plus (system benefitów obejmujących m.in prywatną opiekę medyczną, zniżki na zakupy)

zadania

  • praca na wózkach widłowych przy rozładunku, załadunku i transporcie wewnętrznym (wysokie składowanie)

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • doświadczenie w pracy na wózkach widłowych z wysokim składowaniem
  • dyspozycyjności na 3 zmiany