operator wózka widłowego-wysoki skład, sochaczew

lokalizacja
sochaczew, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

katarzyna kostrzewa - 887-444+48 194
numer referencyjny
/513/10/2018/KK - 54671

opis stanowiska

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy jako operator wózka? a także jesteś gotowy do pracy w systemie czterobrygadowym ? Tak? Świetnie! Właśnie dogoniła Cię idealna oferta !

Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Mamy ofertę dla Ciebie: praca na stanowisku Magazynier-operator wózka widłowego w firmie z branży spożywczej.

MAGAZYNIER-Operator wózka widłowego

Miejsce pracy – Kozuszki Parcel/ k.Sochaczewa

oferujemy

  •  umowę o pracę tymczasową (gwarancja wszelkich świadczeń, ZUS, urlop itp.)
  • stawkę godzinową 21,60 br/h
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych + 20 %
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat
  •  dofinansowanie do posiłków
  • stała opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy
  • atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • wykonywanie zadań związanych z magazynowaniem towarów
  • przewożenie asortymentu po terenie fabryki
  • dbałość o stan magazynu

oczekujemy

  • dużej motywacji do pracy
  • UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE ZAKOŃCZONE EGZAMINEM UDT-lub chęć odbycia kursu
  • książeczka sanepid
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku