operator wózka widłowego z udt, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marta zyguła+48 501 332 452
numer referencyjny
/172/08/2020/MC - 65003

opis stanowiska

Szukasz ciekawej i stabilnej pracy?

Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy i chcesz dołączyć do zespołu

w międzynarodowej firmie?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatny dojazd pracowniczy z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie  oraz innych miejscowości na trasie busa
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)

zadania

  • dostarczanie materiału w wyznaczone obszary
  • obsługa wózka elektrycznego transportowego i podnośnikowego

oczekujemy

  • wymagane uprawnienia UDT
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy/4 dni wolne)