operator wózka widłowego z uprawnieniami udt, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,600 - 4,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marlena byczek+48 +607677599
numer referencyjny
/270/05/2020/MB - 63773

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózek widłowy? Posiadasz doświadczenie? Chcesz stabilnej pracy ? Zgłoś się do Randstad Gorzów!

Rekrutację przeprowadzamy zdalnie - dla bezpieczeństwa obu stron!

oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek za pracę w systemie IV brygadowym
  • możliwości rozwoju
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport/karnety na basen, „wczasy pod gruszą”, dodatki finansowe na Święta)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

zadania

  • prace magazynowe
  • dostarczanie materiałów na i z produkcji
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej obrotu materiałowo-towarowego
  • jazda wózkiem widłowym
  • przestrzeganie zasad BHP

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe wydane przez UDT
  • doświadczenia w pracy na wózku widłowym min. 6 miesięcy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie IV brygadowym

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń, zaaplikuj lub przyjdź do naszego biura w Gorzowie

Tel: 607 677 599