operator wózka widłowego, boguchwała

kontakt w randstad
michał maziarczyk - 603 301 901, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
boguchwała, podkarpackie
obszar
magazyn
numer referencyjny
/159/09/2018/MM - 53806

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT? Masz doświadczenie w pracy na magazynie? Chciałbyś podjąć stabilne zatrudnienie i pracować od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00? Dla naszego Klienta poszukujemy operatora wózka widłowego z UDT!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • umowę o pracę tymczasową (m. in. płatny urlop i odprowadzone składki ZUS)
  • wynagrodzenie 2700zł brutto miesięcznie + premia
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta

zadania

  • kompletacja zamówień zgodnie z dokumentacją
  • prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego czołowego

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT - warunek niezbędny!
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • zaangażowania i motywacji do pracy