operator wózka widłowego, cigacice

lokalizacja
cigacice, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

barbara nowak+48 697 872 174
numer referencyjny
/697/06/2018/BN - 55907

opis stanowiska

Chcesz pracować na wózkach widłowych w nowoczesnej firmie stawiającej na bezpieczeństwo i wzorową organizację pracy? Ważne jest dla Ciebie by to pracodawca dbał o to byś docierał od pracy na czas? Mamy dla Ciebie idealna ofertę!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie
  • darmowy transport do pracy
  • wynagrodzenie miesięczne od 3800 zł brutto
  • praca w Cigacicach w systemie IV brygadowym

zadania

  • odbiór wyrobów z linii produkcyjnych
  • składowanie produktów na terenie magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa systemu komputerowego

oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym

Zainteresowany? Aplikuj lub wyślij sms o treści „operator wózka” na numer 697 872 174 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!