operator wózka widłowego, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/472/07/2019/MT - 59650

opis stanowiska

Szukasz pracy blisko domu? Liczy się na Ciebie stabilizacja i możliwość rozwoju zawodowego? Pracuj dla światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • kodeksową umowę o pracę
  • stała podstawa + do 10% premii kwartalnej
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6-14, 14-22)
  • wolne weekendy
  • dodatkowo trzy dni płatnego urlopu
  • przyuczenie do procesu napełniania butli

zadania

  • przeprowadzanie czynności związanych z napełnianiem butli zgodnie z instrukcją
  • kontrola parametrów
  • obsługa wózka widłowego
  • transport wewnętrzny butli - załadunek/rozładunek
  • selekcja butli według zamówień klienta
  • wypełnianie rejestru zadań i dokumentacji administracyjnej

oczekujemy

  • uprawień do jazdy wózkiem widłowym (UDT mile widziane)
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego (min. 6 miesięcy)
  • podstawowej znajomości komputera