operator wózka widłowego, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna chojnacka+48 697171105
numer referencyjny
/338/11/2019/AC - 61563

opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Masz uprawnienia na wózek widłowy? Doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz je zdobyć?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Aplikuj już dziś albo wyślij MAGAZYN na numer 667 801 139 a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • darmowy dojazd: Dąbrowa Górniczych, Sosnowiec, Jaworzno, Myszków, Będzin, Czeladź, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice
  • atrakcyjne wynagrodzenie 18,80 – 24,30 zł/h brutto
  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa)
  • płatne nadgodziny
  • wolne święta
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne i konkursy pracownicze
  • 3-dniowy program wprowadzając
  • pracę w super atmosferze
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy na lata bezpośrednio u Klienta
  • pracę w najczystszej odlewni w Europie
  • spokojne tempo pracy
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach

zadania

  • prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4/1 czyli 4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego i 2 dni wolnego po zmianie nocnej)
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej :)
  • zaangażowania