operator wózka widłowego, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna olejnik+48 501331556
numer referencyjny
/411/10/2020/JO - 66221

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy udt? Masz minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator? Ta oferta jest dla Ciebie!

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści "udt" - a my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • darmowy dojazd: Dąbrowa Górniczych, Sosnowiec, Jaworzno, Myszków, Będzin, Czeladź, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa)
  • płatne nadgodziny
  • wolne święta
  • paczki świąteczne i konkursy pracownicze
  • 3-dniowy program wprowadzając
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy na lata bezpośrednio u Klienta
  • pracę w jednej z najczystszych odlewni w Europie
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach

zadania

  • prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów
  • obsługa wózka widłowego czołowego, bocznego
  • weryfikacja stanów magazynowych

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4/1 czyli 4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego i 2 dni wolnego po zmianie nocnej)
  • uprawnienia na wózki widłowe udt (wymóg konieczny)
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej :)
  • zaangażowania