operator wózka widłowego, drzewce

lokalizacja
drzewce, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika sobel+48 697 503 322
numer referencyjny
/570/01/2019/MS - 56360

opis stanowiska

Szukasz pracy w nowoczesnej i dynamicznej firmie? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe? Jesteś dyspozycyjny do pracy na 3 zmiany?

Dołącz do zespołu znanej firmy i ciesz się satysfakcją z wykonywanej pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • bezpośrednie zatrudnienie u Klienta
  • pracę w systemie III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • wynagrodzenie 2600 zł -3400 zł brutto/mc
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

zadania

  • obsługa wózka widłowego niskiego/wysokiego składu
  • kompleksowe prace związane z obsługą magazynu
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad i procedur

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjności
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (gotowość do wyrobienia)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Jeśli jesteś zainteresowany pracą, prześlij nam swoje CV lub zadzwoń pod numer 697-503-322 a oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!