operator wózka widłowego, duchnice

lokalizacja
duchnice, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

renata czyżewska+48 609305109
numer referencyjny
/378/08/2019/RC - 60173

opis stanowiska

Szukasz pracy jako operator wózka widłowego? Chcesz pracować w w międzynarodowej firmie? Nie czekaj! Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj już dziś. Czeka na Ciebie: praca pełna wyzwań, możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz pakiet benefitów!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • wysokie wynagrodzenie 3200- 3500 zł brutto
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, od poniedziałku do piątku
  • system pracy dwuzmianowy w godzinach od 8:00 do 20:00
  • pakiet Randstad Plus (opieka zdrowotna, karta sportowa, vouchery)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

zadania

  • praca w magazynie (przyjmowanie i prawidłowe rozmieszczanie materiałów)
  • rozładunek i załadunek narzędzi rolniczych

oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym