operator wózka widłowego, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/31/11/2019/PP - 61300

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe? Chcesz poszerzać swoje kompetencje? Trafiłeś/aś idelanie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • stawkę podstawową 3000 brutto + premie miesięczne (10-15%)
  • premie roczne
  • pełen pakiet socjany (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, opieke Medyczną dla pracownika i jego rodziny, integracje, paczki świąteczne itp.)
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piatku (6:00-14:00; 14:00-22:00) bądź pracę w systemie równoważnym (12h)
  • pracę od zaraz
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące

zadania

  • załadunek i rozładunek wyrobu gotowego
  • dostarczanie materiałów pod linie produkcyjne

oczekujemy

  • doświadczenia rocznego na podobnym stanowisku pracy
  • uprawnień UDT na wózki widłowe
  • chęci do pracy