operator wózka widłowego, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna żybura+48 +501331880
numer referencyjny
/271/11/2019/KŻ - 61508

opis stanowiska

Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca,

w dużej firmie, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już dziś.

Poszukujemy osób gotowych do pojęcia pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego

oferujemy

  • Stabilną pracę z prestiżowymi markami o ciekawej historii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 3600 zł brutto + dodatki
  • Praca w systemie III - zmianowym od PN do PT
  • Jasno określone zadania i zakres obowiązków
  • Możliwości rozwoju osobistego i pracę wśród ekspertów
  • Serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją

zadania

  • Dostarczanie materiałów na produkcję zgodnie z planem produkcji i zapotrzebowaniem
  • Odbieranie wyrobów gotowych z produkcji i umieszczanie w odpowiednich lokalizacjach magazynu
  • Kompletacja zamówień klientów na podstawie dyspozycji wydania z magazynu

oczekujemy

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • mile widziana znajomość programu SAP

Kontakt Randstad - Katarzyna Żybura 501 331 880