operator wózka widłowego, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiadomska-lach+48 697894189
numer referencyjny
/498/07/2019/MN - 59673

opis stanowiska

Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na międzynarodowym rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz? Dołącz do naszego zespołu i sam się przekonaj.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - stawki zaczynają się od 24 zł brutto/h + 600 zł premii
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez klienta po okresie próbnym
  • płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne
  • bogaty pakiet benefitów ( m.in karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina )
  • deputaty w postaci świeżego pieczywa na stołówce
  • bezpłatne ciepłe i zimne napoje

zadania

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (boczne) - praca w mroźni
  • praca z użyciem skanera i komputera
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi oraz doświadczenia na wysokim składzie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym