operator wózka widłowego, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja zawadzka+48 667580014
numer referencyjny
/636/04/2021/PZ - 69837

opis stanowiska

Prace magazynowe, jazda wózkiem widłowym, wymagane UDT.

Oferujemy bezpłatny dojazd busem pracowniczym z Żyrardowa.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • bezpłatny transport do pracy z Żyrardowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie - początkowa stawka 24,69 zł brutto/h, po 3 miesiącach pracy 25,35 zł brutto/h, docelowa 26,04 zł brutto/h.
  • premię frekwencyjną kwartalną 450 zł brutto
  • dodatki za pracę w weekendy (sobota: 40zł brutto, niedziela: 60 zł brutto)
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie zmianowym - 3 zmiany, możliwość pracy w systemie równoważnym (12h)
  • odzież roboczą
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad.

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunki i rozładunki
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany, sporadycznie praca w systemie 4-brygadowym.