operator wózka widłowego, janinów

lokalizacja
janinów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

jagoda talar+48 607403506
numer referencyjny
M/439/11/2018/JT - 55325

opis stanowiska

Szukasz pracy w pobliżu? Masz doświadczenie na magazynie? Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych?

Mamy dla Ciebie pracę! Szukamy operatora wózków widłowych dla naszego klienta w Janinowie, gdzie dowiezie Cię pracowniczy bus z bliskich okolic!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • odprowadzane składki, płatny urlop i zwolnienie lekarskie
  • stawkę godzinową 20,64 zł brutto/godz a po 3 miesiącach podwyżkę na 21,41 zł brutto/godz
  • 100 zł brutto premii frekwencyjnej co miesiąc za brak zwolnienia lekarskigo
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • załadunek towarów gotowych
  • rozładunek surowców i półproduktów
  • kompletacja zamówienia
  • rozmieszczenie towaru na regałach i powierzchni magazynowej
  • obsługa wózków widłowych
  • praca w systemie 3 zmianowym 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym