operator wózka widłowego, jankowice

lokalizacja
jankowice, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

paulina robak+48 607302407
numer referencyjny
/80/01/2019/PR - 55893

opis stanowiska

Praca w znanej firmie tytoniowej, od zaraz ! Nowoczesny magazyn!

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do nas już dziś! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji, która dba o swoich pracowników!

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie (podstawa + premia, 40% dodatku do pracy w nocy!),
  • BEZPŁATNY dojazd z Poznania, Kościana, Szamotuł, Obornik i okolic,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karnet sportowy!),
  • Dofinansowanie do stołówki pysznej pracowniczej,
  • Pracę w zespole zgranych, wspierających się wzajemnie osób!
  • Praca w systemie 3-zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6

zadania

  • Transport wewnętrzny towaru,
  • Ręczny załadunek/rozładunek,
  • Dbanie o porządek oraz powierzony sprzęt
  • Obsługa wózka widłowego.

oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Umiejętności pracy w grupie!
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT (nie wymagamy doświadczenia).

Aplikuj online lub wyślij do nas SMS o treści PRACA na numer

607 302 407 - a oddzwonimy do Ciebie ze szczegółami!

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.