operator wózka widłowego, jankowice

lokalizacja
jankowice, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

paulina robak+48 607302407
numer referencyjny
/430/07/2020/PR - 64725

opis stanowiska

Praca w znanej firmie tytoniowej, od zaraz ! Nowoczesny magazyn! Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do nas już dziś! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji, która dba o swoich pracowników!

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie (podstawa + premia, 40% dodatku do pracy w nocy!),
  • BEZPŁATNY dojazd z Poznania, Kościana, Szamotuł i okolic,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karnet sportowy!),
  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej,
  • Praca w systemie 3-zmianowym: 6 - 14, 14 - 22, 22 - 6/ 4-brygadowym (dodatkowo płatny),

zadania

  • Transport wewnętrzny towaru,
  • Ręczny załadunek/rozładunek,
  • Obsługa wózka widłowego.

oczekujemy

  • ozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Umiejętności pracy w grupie!
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych (nie wymagamy doświadczenia).