operator wózka widłowego, jankowice

lokalizacja
jankowice, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

martyna stonawska+48 725233089
numer referencyjny
/126/11/2020/MS - 66526

opis stanowiska

Operator wózka widłowego w fabryce czekolady Mondelez w Jankowicach - atrakcyjna stawka!

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści “PRACA MONDELEZ” na numer 725233089 - oddzwonimy do Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 4000 pln + premia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
  • możliwość pracy w 100% płatnych nadgodzinach,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

zadania

  • rozładunek i załadunek towaru,
  • transport towaru przy pomocy wózka widłowego,
  • wydawanie i odbieranie towaru z produkcji,
  • kontrola zapasu magazynowego.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi potwierdzone UDT,
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia ich,
  • doświadczenia w pracy na magazynie mile widziane.