operator wózka widłowego, kanie

lokalizacja
kanie, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika jaworska+48 +48 695 794 491
numer referencyjny
/327/11/2018/DJ - 55164

opis stanowiska

Dla firmy L’Oréal - renomowanej w branży produkcji kosmetyków poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

operator wózka widłowego

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatny transport na trasach: Żyrardów - Kanie, Warszawa - Kanie, bus zatrzymuję się również w Grodzisku Mazowieckim
  • dodatek za pracę w nocy (30 % stawki godzinowej)
  • comiesięczne deputaty w postaci kosmetyków
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus (opieka medyczna Medicover, karta sportowa OK profit, zniżki do sklepów oraz restauracji)
  • dofinansowanie do posiłków w restauracji na terenie fabryki, możliwości korzystania ze zniżki na kosmetyki grupy L’Oréal, udział w wyjściach integracyjnych, darmowa kawa

zadania

  • załadunek i rozładunek towarów przy pomocy wózka widłowego,
  • wstawiania towaru z rampy na regały i odwrotnie
  • oklejanie palet z przyjmowanym towarem etykietami

oczekujemy

  • doświadczenie w jeździe wózkiem bocznym (mile widziane)
  • doświadczenie w operowaniu wózkiem wysokiego składowania
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej oraz 4 brygadowej