operator wózka widłowego, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra czech+48 501333191
numer referencyjny
/128/03/2019/AC - 57168

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózka i chciałbyś zdobyć doświadczenia na magazynie? A może posiadasz już doświadczenie i chcesz rozwijać się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Aplikuj i pracuj w firmie z branży automatyki przemysłowej w Katowicach!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • benefity i dodatki (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą)
  • premie miesięczne, kwartalne i roczne
  • możliwość rozwoju i długoterminowej współpracy

zadania

  • prace na magazynie firmy produkcyjnej
  • obsługa wózka widłowego
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego (UDT)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym