operator wózka widłowego, krzeszów

lokalizacja
krzeszów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna tekiela+48 607148484
numer referencyjny
/645/03/2021/AT - 69103

opis stanowiska

Szukasz ciekawej pracy? Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy i chcesz dołączyć do zespołu w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Zgłoś się do nas!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + 2 premie + premia frekwencyjna 200 zł miesięcznie )
  • dostępną stołówka na zakładzie z pysznymi posiłkami
  • pracę od poniedziałku do piątku na III zmiany
  • pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację
  • pracę w grupie
  • najlepszą opieka specjalistów Randstad
  • pracę w Krzeszowie z bezpłatnym dojazdem z okolic

zadania

  • przygotowanie komponentów do produkcji
  • poruszanie się wózkiem widłowym zgodnie z powierzonymi zadaniami
  • układanie palet z komponentami na wyznaczonych miejscach na magazynie
  • odbieranie gotowych wyrobów z produkcji
  • pozostałe prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe - wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • mile widziane doświadczenia w pracy na magazynie